Galeria i Ksiega Gosci
Polskie szkoly sobotnie, organizacje studenckie, itp
Urzedy miejskie, sprawy emigracyjne, itp

Polskie i polonijne biznesy w Chicago i okolicach
Strony rozrywkowe
Atrakcje turystyczne w Chicago

Nasze adresy

Znajdź informacje w naszym zbiorze:          2014  
Sty Lut Mar Kwi
Maj Cze Lip Sie
Wrz Paz Lis Gru
W sierpniu polecamy nastepujace wydarzenia:

Od 29 maja do 30 sierpnia
Filmy w ChicagoFilmy w Parkach - Od 29 maja do 30 sierpnia w parku Grant Park i innych wybranych parkach publicznych na duzym ekranie wyswietlane beda filmy w jezyku angielskim.  Nalezy ze soba wziac koc, lub krzeselka. Filmy te wyswietlane sa o zmroku okolo 21:00. Wspaniala wyprawa dla calej rodziny gdzie mozna zobaczyc ponad 250 filmow w roznych parkach. Wstep za darmo. Terminy i nazwy filmow oraz adresy parków znajdziesz tutaj, program w PDF tutaj. Po wiecej informacji dzwon do Park District (po angielsku): (312) 742-1134, oficjalna strona  Chicago Park District.

4 sierpnia, godz. 19.00
F
ilm - w Poniedzialek, 4 sierpnia, godz. 19.00 odbedzie sie film pt. Wyprawa Kon-Tiki, w goscinnej sali: TEATRU CHOPINA, 1543 W. Division St., Chicago. Piekna i emocjonujaca opowiesc olegendarnej podrozy drewniana tratwa przez Pacyfik. Nominacja do Oscara 2013 w kategorii filmu obcojezycznego. 
Wyprawa Kon-Tiki (Kon-Tiki), (rez. Joachim Ronning i EspenSandberg), (wersja oryginalna w jez. norweskim i angielskim z napisami polskimi). Tym razem wyjatkowo nie rozpoczynamy wieczoru filmem krotkometrazowym. Znizkowe czlonkostwo DKF-u 2014:$45.00; goscie: $12.00, stali czlonkowie moga nieodplatnie wypozyczac DVD z wczesniejszych pokazow. 
UWAGA: W Teatrze Chopina jest czynny bar, a zatem prosimy o nieprzynoszenie napojow alkoholowych na to spotkanie. Przekaski zawsze mile widziane. Zapraszamy wszystkich przyjaciol i wielbicieli filmow. Informacje u Zbyszka Banasia, tel. (312) 304-2217.
Od 29 sierpnia do 1 wrzesnia
Taste of PoloniaFestiwal  -
od 29 sierpnia do 1  wrzesnia  (weekend Labor Day) odbedzie sie coroczny festiwal pt. "34 Taste of Polonia" w Copernicus Center. Przewidziane sa rózne programy rozrywkowe.  Polskie jedzenie, wystepy Polskich i Polonijnych zespolow, zabawa, konkursy i duzo wiecej. Rozrywka dla calej rodziny. Wystąpią ulubione polonijne i amerykańskie zespoły lokalne. Ponadto na festiwalu: pyszne polskie (i nie tylko) jedzenie, scena najmłodszych z warsztatami tanecznymi, pokazami magii, malowaniem twarzy i innymi atrakcjami, kiermasz, pokazy gotowania  polskiej kuchni, kasyno i wiele, wiele więcej! Godziny trwania festiwalu to 5:00-10:30 pm w piątek, 12-10:30 pm w sobotę i niedzielę oraz 12-10 pm w poniedziałek. Wstęp: $7; seniorzy: $5; dzieci poniżej lat 12: bezpłatnie.  Informacje: tel. 773 777-8898, Copernicus Center.  Wiecej informacji tutaj.

 

 

 

Lokalizacje - Adresy/Miejsca Imprez w Chicago i okolicy

Sprawdź również inne miesiące:Sprawdź również inne miesiące:Popierajcie Polskie Imprezy Polonijne...


Uwaga:
Polską choragiewką - oznaczone są imprezy polskie/polonijne.
Informacje na tej stronie, są oparte na zgłoszeniach nadesłanych przez osoby trzecie lub w oparciu o inne Chicagowskie media, dlatego nie odpowiadamy za ich treść, ani za przebieg wyżej wymienionych imprez. PoloniawChicago.com nie organizuje, nie pośredniczy w organizowaniu i nie otrzymuje żadnych korzyści materialnych z organizowania wyżej wymienionych imprez. Prosimy o częste powroty, gdyż nowe wydarzenia są dodawane na bieżąco.

Prosimy wszelkie organizacje, instytucje i osoby prywatne do nadsyłania informacji o nadchodzących imprezach w Chicago i okolicy, wejdź tutaj.


 
Strona Poprzednia  |  Powrót do Góry  |  Indeks Kalendarza Wydarzeń  |  Zgłoś Imprezę
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień


Taste of Polonia

English Version

Lokalizacje
Adresy/Miejsca ImprezMapa Chicago i Okolicy

 
Inne wydarzenia 
w Chicago
(po angielsku)